-20%

Світлодіодний світильник врізний Backlight 40W 4200K
918,75 ₴
735 ₴
- В наявності
- Код: 056-009-0040-030
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
У HOROZ ELECTRIC ми дбаємо, щоб кожен знайшов собі світильник до вподоби.
Наш асортимент включає широкий спектр зовнішнього та внутрішнього освітлення, світильників та аксесуарів за найкращою ціною. Незалежно від того, чи шукаєте ви трековий світильник, люстру або настільну лампу, ви можете знайти їх у HOROZ ELECTRIC.
Відповідне освітлення є не лише елементом інтер’єру будь-якої квартири, офісу чи комерційного приміщення. Світло завжди допомагає створити атмосферу затишку, підкреслити деталі та статус. Якщо ви бажаєте максимально правильно використати освітлення в кімнаті, скомбінуйте декілька видів світильників. Оберіть, наприклад, люстри, точкове освітлення, LED-лампи, світлодіодні стрічки, настільні лампи та елементи декору.
Світлодіодний світильник врізний Backlight 40W 4200K
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ПЕРЕВАГИ:
Світлодіодний світильник врізний Backlight 4200K — вбудована світлодіодна панель з високою енергоефективністю та довговічністю. Вона споживає значно менше енергії, ніж традиційні люмінесцентні лампи, і триваліше працює — 20 000 год. Крім того, не містить ртуті та інших шкідливих речовин, що робить її більш екологічно чистою. Тому вам не потрібно буде дотримуватися спеціальних умов при утилізації.
Ця LED-панель складається з кількох світлодіодів, закритих матовим пластиковим розсіювачем. Світильник отримує живлення від мережі напругою 220 вольт. Блок живлення встановлений за корпусом, щоб світлодіоди не перегрівалися під час роботи. Зверніть увагу на кут розсіювання, який у даній моделі складає 120 градусів, тому зможе забезпечити достатній рівень освітлення середовища. Світло буде розсіюватися досить широко, рівномірно заповнюючи простір.
ЗАСТОСУВАННЯ:
Світлодіодні панелі ергономічні, мають практичну форму, що дозволяє розміщувати їх в будь-якій зоні простору житлових і комерційних приміщень. Найчастіше такі LED-світильники використовуються для вбудованого монтажу в стельові конструкції, підвісні, натяжні стелі та стелю типу «Амстронг». Прекрасно підійде для організації освітлення в кімнатах з низькою стелею. Це дозволить збільшити площу корисного простору в невеликих приміщеннях.
Також, купити світлодіодний світильник врізний Backlight 4200K, рекомендуємо для освітлення офісів, громадських, адміністративних, навчальних, медичних і торгових приміщень із звичайною вологістю. Адже, ступінь захисту світильника ІР20, тому встановлювати потрібно його в сухих та чистих зонах. Добре підійде дана модель і для великих приміщень, такі як: склади, бізнес-простори, школи, торгові центри та павільйони, коридори та сходові клітки
КОЛІРНІСТЬ І КОМФОРТНЕ ОСВІТЛЕННЯ:
Світлодіодний світильник врізний Backlight 4200K з рівним комфортним для очей світлом, без пульсацій, що в свою чергу не призводить до втоми і не погіршує емоційний стан. Вбудовані світлодіоди генерують приємне денне світіння з колірною температурою 4200 К, яке є універсальним варіантом ілюмінації. Якщо вам потрібна врізна світлодіодна панель, то Backlight — саме те, що ви шукали!
ОСОБЛИВОСТІ:
⦁ До складу не входять ртуть та інші шкідливі речовини.
⦁ Економно споживає електрику
⦁ Пожежобезпечність, завдяки низькому нагріванню діоду
⦁ Висока енергоефективність
⦁ Довговічність - 20.000 год
⦁ Екологічність — утилізується як побутові відходи, не вимагає спеціального догляду та частої заміни лампочок.
⦁ Відсутнє мерехтіння та УФ-випромінювання
⦁ Підходить для приміщень з низькою стелею
Якщо вам зручно купувати онлайн, у вас є можливість замовити та одразу оплатити замовлення на нашому сайті. Для ще простішого пошуку ви знайдете фільтри за стилем, призначенням, розміром, потужністю, вартістю і т.д. Приємних покупок з HOROZ ELECTRIC.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Врізний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Врізний отвір | 595 мм * 595 мм |
| Гарантійний термін | 2 роки міс |
| Колірність | 4200K |
| Корпус | метал |
| Кут розсіювання | 120° град. |
| Кількість в пакованні | 1 шт. шт. |
| Напруга | 220-240V/50-60Hz В |
| Потужність | 40W Вт |
| Ресурс роботи | 20.000 Hrs |
| Розміри(ДхШхВ) | 595 мм х 595 мм х 30 мм |
| Світловий потік | 3600 lm лм |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | Врізний |
| Тип світлодіода | SMD LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 735 ₴




