-20%

Cвітлодіодна лампа PREMIER-9 9W E27 6400K
42,50 ₴
34 ₴
- В наявності
- Код: 001-006-0009-010
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бажаєте купити лампу? У HOROZ ELECTRIC ми дбаємо, щоб кожен знайшов собі освітлення до вподоби.
Наш асортимент включає широкий спектр лампочок за найкращою ціною. Незалежно від того, чи шукаєте ви світлодіодні LED лампи, люмінесцентні та галогенові лампи, ви можете знайти їх в HOROZ ELECTRIC.
Відповідне освітлення є не лише елементом інтер’єру будь-якої квартири, офісу чи комерційного приміщення. Світло завжди допомагає створити атмосферу затишку, підкреслити деталі та статус. Якщо ви бажаєте максимально правильно використати освітлення в кімнаті, скомбінуйте декілька видів ламп та світильників. Оберіть наприклад: люстри, точкове освітлення, LED лампи, світлодіодні стрічки, настільні лампи та елементи декору.
Cвітлодіодна лампа PREMIER-9 9W E27 6400K
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ПЕРЕВАГИ:
Cвітлодіодна лампа PREMIER-9 6400K - LED лампа А60, яка служить заміною стандартних ламп розжарювання, проте споживає значно менше електроенергії і істотно довше живе. Лампа PREMIER стандартної форми груша для цоколя Е27. Потужність лампи – 9 Вт.
ЗАСТОСУВАННЯ:
Призначена для всіх типів побутових світильників, люстр, торшерів, настільних ламп і інших освітлювальних пристроїв з патроном для цоколя Е27. Cвітлодіодна лампа PREMIER-9 6400K підходить для загального освітлення житлових чи навчальних приміщень, торгових залів і вітрин, промислових підприємств, тощо.
КОЛІРНІСТЬ І КОМФОРТНЕ ОСВІТЛЕННЯ:
Ця LED лампа з рівним комфортним для очей світлом, без пульсацій, що в свою чергу не призводить до втоми і не погіршує емоційний стан. Вбудовані світлодіоди генерують яскраве, холодне світіння з колірною температурою 6400К. Цей тон відповідає полуденному сонячному світлу, підвищує активність, енергійність, налаштовує на діяльність, тому його частіше використовують в адміністративних будівлях (лікарні, школи, держустанови). Якщо світлодіодна лампа PREMIER-9 6400K — це саме те, що ви шукали, тоді натискайте: Додати в кошик!
ОСОБЛИВОСТІ:
⦁ До складу не входить ртуть та інші шкідливі речовини.
⦁ Економне споживання електрики
⦁ Пожежобезпечна, завдяки низькому нагріванню діоду
⦁ Висока енергоефективність
⦁ Довговічна - 25.000 год
Якщо вам зручно купувати онлайн у вас є можливість замовити та одразу оплатити замовлення на нашому сайті. Для ще простішого пошуку ви знайдете фільтри за стилем, призначенням, розміром, потужністю, вартістю, тощо. Приємних покупок з HOROZ ELECTRIC.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Цоколь | E27 |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарування | 72 W |
| Гарантійний термін | 2 роки міс |
| Колірність | 6400K |
| Кут розсіювання | 160° град. |
| Напруга | 100-265V/50-60Hz В |
| Потужність | 9W Вт |
| Ресурс роботи | 25.000 Hrs |
| Розміри(ДхШхВ) | 60 мм х 107 мм |
| Світловий потік | 900 lm лм |
| Тип світлодіода | SMD LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 ₴


