-20%

Вимикач прохідний 1-клавішний сірий xOne
158,75 ₴
127 ₴
- В наявності
- Код: 406-240000-209
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Кількість клавіш | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | OVIVO |
| Тип | Вімікач |
| Колір | Сірий |
| Корпус | ABS (пластик) |
| Кількість в пакованні | 1 шт. шт. |
| Напруга | 250V В |
| Розміри(ДхШхВ) | Ø75 мм х 51,7мм |
| Серія | xOne |
| Сила тока | 10A |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Тип монтажа | Накладний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 127 ₴




