-20%

Розетка подвійна без заземлення чорна EVA
95 ₴
76 ₴
- В наявності
- Код: 112-003-0002-020
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Заземлення | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Розетка |
| Колір | Чорний |
| Корпус | ABS (пластик) |
| Кількість в пакованні | 1 шт. шт. |
| Напруга | 250V В |
| Розміри(ДхШхВ) | 104 мм х 63 мм х 30 мм |
| Серія | EVA |
| Сила тока | 16A |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип монтажа | Накладний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 76 ₴


