D-Life P-Link МЕХ. для датчика освітлен.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| COS | 19CF-LBCWDS |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 220/230 В |
| Інструкція користувача | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=MTN5195-0100_HW_EN |
| Валюта | UAH |
| Висота | 41 мм мм |
| Глибина | 23 мм мм |
| Група продукції | Електроустановчі системи |
| Доступна функція | PlusLink всередині |
| Каталог | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UAM-CAT-MERTEN-XX |
| Клеми підключення | Гвинтові затискачі |
| Код УКТЗЕД | 8536508000 |
| Кількість входів | 3 |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Опис виробу | модуль |
| Серія продукту | Merten |
| Статус серії | regular |
| Схема підключення | з нейтраллю |
| Тип виробу або компоненту | інтерфейс датчика яскравості |
| Частота мережі | 50/60 Гц |
| Ширина | 45 мм мм |
| Штрих-код | b3606480464676) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 509,14 ₴


