
IB402 РОЗПОДІЛЬНА КОРОБКА 90Х90Х52 IP55 з кабельн. вводами (46 шт) PLK4020850
50,20 ₴
- В наявності
- Код: PLK4020850
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розподільна коробка IB402 PLK4020850 оснащена кабельними вводами, що значно спрощує та прискорює монтаж. Захист IP55 дозволяє використовувати коробку у вологих та запилених умовах. Підходить для житлових і технічних приміщень.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Plank |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Сірий |
| Матеріал корпусу | Поліпропілен |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 55 |
| Термостійкість | Так |
| Тип системи | Коробка розподільна |
| Форма | Квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 52 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50,20 ₴



