
Диференційний автоматичний вимикач RESI9 32А, 30мA, 1P+N, 6кA, крива С, тип АС, R9D25632
2 334,28 ₴
- В наявності
- Код: R9D25632
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диференційний автоматичний вимикач RESI9 R9D25632 з номінальним струмом 32 А призначений для захисту електричних ліній з підвищеним навантаженням. Чутливість 30 мА забезпечує високий рівень електробезпеки. Виконання 1P+N, характеристика C та тип AC дозволяють використовувати пристрій у широкому спектрі електромереж. Відключаюча здатність 6 кА та монтаж на DIN-рейку забезпечують надійність і зручність встановлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider |
| Країна виробник | Франція |
| Вага | 0.186 кг |
| Комутаційна зносостійкість | 7500 циклів |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Максимальний перетин дроту | 16 кв. мм |
| Механічна зносостійкість | 20000 циклів |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип ПЗВ | Вимикач |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 82 мм |
| Довжина | 70.5 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Технічні характеристики | |
| Кількість полюсів | 2 шт. |
| Номінальний струм | 32 А |
| Частота струму | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 334,28 ₴

