
Вимикач одноклавішний, білий, Asfora, без рамки, EPH0170121
107,60 ₴
- В наявності
- Код: EPH0170121
+380 (67) 115-62-26
Kyivstar- +380 (99) 355-89-04Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вимикач Asfora EPH0170121 одноклавішний призначений для внутрішнього монтажу в монтажну коробку та використовується для керування освітленням у однофазних мережах. Механізм постачається в комплекті із супортом і білою глянцевою накладкою, але без декоративної рамки, що дозволяє поєднувати його з одинарними або багатомісними рамками серії Asfora. Корпус виготовлений з ударостійкого самозагасаючого пластику, контакти оснащені гвинтовими клемами для надійного підключення провідників. Лаконічний дизайн і білий колір забезпечують гармонійне поєднання вимикача з інтер’єром квартири, будинку чи офісу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider |
| Країна виробник | Франція |
| Колір кнопки | Білий |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість каналів | 1 |
| Кількість клавіш | 1 шт. |
| Максимальне навантаження на лінію | 2300 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Перетин проводів, що підключаються | 2.5 кв.мм |
| Покриття | Глянцеве |
| Потужність | 2300 Вт |
| Підсвічування | Ні |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Клавішний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 107,60 ₴







